Blog

Doradztwo Prawne Łódź / Pomoc Prawna Łódź

Doradztwo Prawne Łódź / Pomoc Prawna Łódź
Doradztwo Prawne Łódź / Pomoc Prawna Łódź

Doradztwo prawne w Łodzi jest dostępne w różnych punktach miasta. Jednak chcąc korzystać z usług prawnika trzeba jeszcze wybrać kancelarię, która będzie łatwo dostępna. Liczy się też profesjonalizm usług i doświadczenie osoby udzielającej pomocy. Nasza pomoc prawna może pomóc każdemu mieszkańcowi z centrum i obrzeży Łodzi w jego sprawach.

Kancelaria Andrzej Szostek świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego. Przede wszystkim specjalizujemy się w prawie rodzinnym i odszkodowaniach.

W dzisiejszych czasach wiele osób nie radzi sobie ze zrozumieniem zawiłości prawa rodzinnego. Rozwody, skomplikowane relacje rodzinne, prawo majątkowe – to wszystko może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego tak ważne jest dla mieszkańców Łodzi doradztwo prawne w tym zakresie.

Osobnym trudnym zagadnieniem są odszkodowania. Każdemu może się zdarzyć wypadek podczas pracy, w drodze do pracy albo szkoda wyrządzona np. podczas zabiegu medycznego. Jeżeli uważacie, że ponieśliście stratę, ale nie wiecie jak się do tego zabrać zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy prawnej w centrum Łodzi. Dzięki dobrym poradom prawnym i pomocy przy właściwym sformułowaniu dokumentów możecie uzyskać wysokie odszkodowania. Dowiecie się jakie kwoty są do uzyskania w danym przypadku. Odszkodowania dotyczą wielu dziedzin życia, dlatego warto zorientować się jak możecie się ubiegać o zadośćuczynienie waszej krzywdy.

Poza prawem rodzinnym i odszkodowaniami w biurze w Łodzi udzielamy również doradztwa prawnego z zakresu kodeksu cywilnego. Większość współczesnych problemów prawnych wiąże się z prawem cywilnym. Jeśli macie innego rodzaju sprawę z tego kodeksu lub sprawę związaną z przepisami prawa cywilnego, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Żeby skorzystać z naszej pomocy prawnej w Łodzi możecie przyjechać do kancelarii. Dojazd jest łatwy z każdego punktu miasta, gdyż biuro znajduje się w Śródmieściu. Pracujemy przez tydzień roboczy w godzinach pracy urzędów. Zapraszamy też do konsultacji za pośrednictwem kontaktu telefonicznego i mailowego.