Blog

Prawnik Łódź

Prawnik Łódź
Prawnik Łódź

Gdzie może urzędować najlepszy prawnik w Łodzi? Trudno odpowiedzieć na to pytanie. W każdym razie na pewno możemy polecić Kancelarię Andrzej Szostek. Masz problemy z przepisami kodeksu cywilnego? Chcesz uzyskać korzystne odszkodowanie? A może planujesz windykację dłużnika? Kancelaria zajmuje się wszystkimi tymi zagadnieniami i nie tylko.

Dzięki pomocy dobrego prawnika w Łodzi będziecie mogli bez problemu uzyskać profesjonalne pisma urzędowe, reprezentację przed sądem, wskazówki i porady dotyczące waszej sprawy. Kancelaria zajmuje się przede wszystkim:

  • odszkodowaniami,
  • sprawami rozwodowymi
  • alimentami
  • windykacjami
  • prawem do dziecka
  • podziałami majątku.

Poza tym możesz szukać naszej pomocy w różnych tematach związanych z prawem cywilnym.

Świadczymy usługi dla osób prywatnych i firm. W obu przypadkach mamy duże doświadczenie i szeroką wiedzę.

Z pomocy prawnika naszej kancelarii skorzystacie w centrum Łodzi. Dzięki temu macie możliwość dotrzeć tu bez problemu z każdej części miasta. Szczególnie zachęcamy osoby, których sprawa toczy się w sądzie dla Łodzi Śródmieścia oraz mieszkańców centralnej części miasta. Dla klientów spoza tego obszaru dojazd jest wyjątkowo prosty. Nieważne czy preferujesz dojazd własnym samochodem, taksówką czy tramwajem. Dotrzesz bez problemu każdym środkiem lokomocji, z każdej części miasta.

Usługi prawne świadczymy z nastawieniem na dobro i wygodę klienta. Zapewniamy profesjonalną informację, konsultacje, wyjaśniamy i reprezentujemy. Dzięki temu z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów.

Usługi świadczymy przez cały tydzień roboczy od 8 do 16. Możecie też skonsultować się z nami telefonicznie. Szczególnie jeżeli sytuacja uniemożliwia kontakt osobisty.

Wszelkie pytania dotyczące pomocy prawnika naszej kancelarii w Łodzi proszę kierować do nas w godzinach pracy. Jeżeli macie wątpliwości czy możemy się zająć waszą sprawą i ile to będzie kosztować, to zapraszamy do biura w Śródmieściu.

Potrzebujesz dobrego prawnika w Łodzi? Nie musisz już dalej szukać. Kancelaria Andrzej Szostek zapewni wszelką niezbędną pomoc.