Blog

Windykacje Łódź

Windykacje Łódź
Windykacje Łódź

Jeżeli wasza firma musi przeprowadzić windykacje w Łodzi, to zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii. Kancelaria Andrzej Szostek świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, odszkodowań i prawa rodzinnego. Mamy duże doświadczenie również w obsłudze klientów biznesowych.

Zajmujemy się pomocą w przeprowadzeniu windykacji w Łodzi na wszystkich etapach. Pomożemy napisać wezwanie do zapłaty, zapewnimy kontakt z dłużnikiem na profesjonalnym poziomie. Jeżeli obawiacie się przegranej sprawy przed sądem, to możemy zaoferować reprezentację podczas sprawy.

Nasza kancelaria działa w Śródmieściu, ale możliwe jest też prowadzenie spraw dla firm z innych części Łodzi oraz z okolicznych miejscowości. Zapraszamy szczególnie klientów z centrum, gdyż biuro mieści się w bliskiej i dogodnej lokalizacji.

Przeprowadzanie windykacji w Łodzi z naszą pomocą będzie czynnością łatwiejszą i mniej stresującą dla wszystkich stron. Jeżeli macie jakieś pytania, to udzielamy też porad prawnych w tym zakresie.

Nasze zasady to przede wszystkim profesjonalizm i stawianie na dobro klienta. Dzięki doświadczeniu w szerokim zakresie zagadnień prawnych możemy też doradzić w innych sprawach firmowych. Przede wszystkim jednak skupimy się na pozytywnym rozwiązaniu powierzonej nam sprawy.

Jesteśmy dostępni w Śródmieściu od poniedziałku do piątku. Dojazd możliwy od ulicy Sienkiewicza i Piotrkowskiej. Jeżeli masz wątpliwości jak przeprowadzić twoją sprawę windykacyjną, to zapraszamy na konsultację telefoniczną, mailową lub rozmowę w naszym biurze.